Wspierają nas

Lokal otrzymany w 2010 roku w ramach konkursu „Lokal na kulturę” organizowanego przez Urząd Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.

Lokal przy ul. Wareckiej 4/6 jest wykorzystywany na cele kulturalne przez Stowarzyszenie Rozwój w Biały Dzień, Stowarzyszenie „Pracownia Etnograficzna” im. Witolda Dynowskiego, Stowarzyszenie 61, Stowarzyszenie Inicjatywa Wolna Białoruś, Fundację Picture Doc dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

 

 

wersja1_pollogo_śródmieście ZNAK_PROMOCYJNY_DZIELN_FC_PL-18

Projekt „Pracownia Duży Pokój. Kulturalna Spółdzielnia Obywatelska” jest współfinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

FIO_MPiPS_logo1

Wystawy realizowane w przestrzeni Pracowni w 2016 roku zostały dofinansowane przez Miasto Stołeczne Warszawę w ramach projektu „wystaWY”.

LOGO_SRODMIESCIE_biale_wspolfinansowanie

Zostań Mecenasem Dużego Pokoju

Duży Pokój to miejsce na kulturę. Staramy się, żeby każdy się w nim zmieścił, a potrzeb jest bardzo wiele. Od początku naszej działalności, od marca 2011, z projektu „Sala na próbę” skorzystało kilkuset twórców realizując ponad 2600 tys działań. Są to najczęściej młodzi artyści – aktorzy, reżyserzy, tancerze, muzycy. Raz na miesiąc organizowane są również wystawy, a także spektakle i wiele innych wydarzeń kulturalnych.

Żeby realizować swoją misję potrzebujemy wsparcia, bo nic się nie da zrobić bez pieniędzy. Wspieranie działalności kulturalnej uwiarygodnia markę i wzbudza zaufanie klientów, jest dobrym rozwiązaniem podnoszącym prestiż firmy i wpływającym na rozwój społecznej odpowiedzialności biznesu. Zostańcie naszym mecenasem, to się opłaca.

duzypokoj@duzypokoj.org