Close
Type at least 1 character to search

Update związany z COVID-19

W związku z trudną do przewidzenia, sytuacją, w jakiej wszyscy obecnie funkcjonujemy, trudno nam umawiać się na konkretne terminy realizacji wspólnych, czy też Waszych indywidualnych projektów działań.

Mimo to chcemy dać nam i Wam możliwość podjęcia rozmowy na temat potencjalnej współpracy!

Wierzymy, że gdy rzeczywistość da nam większą wolność i swobodę w organizacji wydarzeń zbiorowych z kopyta wystartujemy
z realizacją  kolejnych inspirujących pomysłów!

Zachęcamy co do wysyłania swoich pomysłów na wydarzenia na adres mailowy: duzypokoj@duzypokoj.org 

a nie, jak docelowo planujemy, przez formularz zgłoszeniowy. Na ten moment jest to mniej zobowiązująca i bardziej adekwatne forma komunikacji dla obu stron : )

WSPÓŁPRACA

Istotą aktywności Pracowni Duży Pokój jest organizacja inspirujących wydarzeń, które rzucają światło na kluczowe tematy, zadają ważne pytania i zachęcają do aktywności. Choć koncepcja większości z nich powstaje w zespole tworzącym Pracownię, jesteśmy otwarci na współpracę z innymi osobami, podmiotami czy środowiskami. Przez cały rok prowadzimy otwarty nabór na nowe projekty związane ze eksplorowanym przez nas tematem przewodnim. Niektóre zgłoszone koncepcje realizujemy wspólnie z ich inicjatorami.

Przewidujemy również możliwość udostępnienia przestrzeni Pracowni na potrzeby realizacji wydarzeń, których tematyka nie jest związana z naszą bieżącą aktywnością. Przyjdź do nas z pomysłem takiego eventu – dysponujemy odpowiednią wiedzą, doświadczeniem i infrastrukturą, by zapewnić Ci odpowiednie wsparcie w jego organizacji. Zapytaj nas, w jaki sposób możemy Ci towarzyszyć w realizacji Twojej koncepcji.

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących obu tych ścieżek, sprawdź zakładki:

〉Zrealizujmy wspólnie Twój projekt

Przestrzeń na Twoje wydarzenie

Zrealizujmy wspólnie
Twój projekt

 

Nabór na nowe projekty odbywa się w formule open call – zgłoszenia przyjmowane są przez cały rok. Koncepcja proponowanego wydarzenia musi nawiązywać do tematu roku, którym w 2020 r. jest Kultura Więzi. Ze selekcję zgłoszonych projektów odpowiada trzyosobowa komisja, która podejmuje decyzję w ciągu 14 dni od wpłynięcia wniosku. Zależy nam na spójności i jakości przekazu Pracowni Duży Pokój, zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji projektu zaproponowanego w zgłoszeniu.

Przekonuje nas przede wszystkim treść, dlatego nie narzucamy formy czy harmonogramu wydarzeń – mogą być one jednorazowe lub cykliczne. Najważniejszy jest pomysł. Choć ustalonym przez nas dniem wydarzeń otwartych jest poniedziałek, w uzasadnionych przypadkach możemy zorganizować wydarzenie również w innym dniu. Wszystko zależy od dostępności przestrzeni.

Na co możesz liczyć z naszej strony:

 • Sala o powierzchni 60 m2
 • Rzutnik
 • Nagłośnienie
 • Dostęp do wyposażonej kuchni
 • 4 stoły
 • 50 krzeseł

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tu. Po wypełnieniu prześlij go na adres duzypokoj@duzypokoj.org.

Przestrzeń na Twoje wydarzenie

 

Konferencja prasowa, event kulturalny, prezentacja produktu, szkolenie, sesja coachingowa… Skorzystaj z wyjątkowego klimatu Pracowni Duży Pokój i zrealizuj u nas Twoje wydarzenie. Szczególnym atutem Pracowni jest jej lokalizacja – kamienica przy Wareckiej mieści się w samym sercu starej Warszawy, zaledwie kilka kroków od Krakowskiego Przedmieścia. To jednocześnie cicha, pełna zieleni ulica, która sprzyja organizacji kameralnych wydarzeń.

 

Na co możesz liczyć z naszej strony:

 • Sala o powierzchni 60 m2
 • Rzutnik
 • Nagłośnienie
 • Dostęp do wyposażonej kuchni
 • 4 stoły
 • 50 krzeseł

Jeżeli chcesz poznać szczegółowe warunki i możliwości, skontaktuj się z nami. Zapraszamy do Pracowni Duży Pokój.